ÚTERNÍ GLOSY 5.04.2011

Miroslava Macka
Bublina splaskla: jaképak Bártovo uplácení poslance Škárky! Ten si jen hrubě vymýšlel, aby rozložil poslanecký klub Věcí veřejných, jak ho k tomu navedla plzeňská ODS, přece. Alespoň tedy podle rozpočtového experta Věcí veřejných, poslance Michala Babáka.
Jsou-li v zastupitelské demokracii tito "politikové" zástupci lidu, tak prosím všechny, které zastupují, ať se mi přihlásí. Rád bych je poznal!

"Je připraven se mnou jít do efektivizace," prohlásil ministr školství Dobeš á margo jmenování Ladislava Bátory svým ekonomickým poradcem.
Myslím, že oba by měli jít někam úplně jinam...

Politická kariéra Ladislava Bátory má neuvěřitelnou vypovídací hodnotu: člen Československé strany socialistické (1983 - 1990), Národně sociální strany (1990 - 1993), ODA (1993 - 2001) a Strany svobodných občanů (od 2009) a v roce 2006 kandidoval jako nezávislý za Národní stranu.

Syn zastupujícího říšského protektora Heider Heydrich se urazil a nechce už s opravou zámku v Panenských Břežanech nic mít. Media totiž psala, že opravu zafinancuje, kdežto on, kdyby se našla nějaká evropská dotace, by byl "schopen poradit a pomoci s administrací".
Kde dotace - tam pomocníků!

Čím více se seznamuji s návrhem důchodové reformy (momentálně se vede diskuse, kolik si soukromé fondy z úspor uloupnou), tím více se kloním k názoru, že jde o vynikající věc, která všem zajistí ve stáří vysoký příjem. Pokud ovšem budou vlastnit ten důchodový fond...