ČTVRTEČNÍ GLOSY 2.09.2010

Miroslava Macka
Dá se předpokládat, že superlidovec Kopřiva je jen první obětí skandálu na ministerstvu obrany, neboť je zřejmé, že MF Dnes má v zásobě další munici. Vždyť už první publikovaná část odposlechu hochů, co si pouštěli hubu na špacír, obsahuje další superlidovecké jméno, Severa, který je dnes význačným "topákem" Ten samozřejmě vše odmítá, o ničem nevěděl, o ničem neměl tušení, s nikým nemluvil...
A proč Kopřivu nevyhodila už dávno kupříkladu exministryně Parkanová, byť to doporučoval premiér Topolánek, včetně zrušení celé sekce vyzbrojování? Copak jste někdy zažili, že by jeden lidovec někdy vyhodil druhého?
Zajímavá je také zmínka obchodního zástupce Patrie Stanislava Mareše o exministrovi obrany Bartákovi: "Vycházeli jsme z toho, co nám ten Barták vzkazoval, ale teď je Barták v pr...."
Není, pane Mareši, není: sic ho nikdo dlouho nechtěl, ale pak náhle skončil jako nepostradatelný odborník u Kalouska na financích...zdá se tedy, že toho musí hodně a hodně vědět, proto to "držhubné" místečko...
Co se však také vkrádá na mysl je otázka, jak je možné, že práci příslušného odboru policie a vojenské rozvědky musí suplovat MF Dnes. Neměla by následovat personální čistka i tam?

Někdejší hokejový brankář Petr Bříza, který vede ODS do komunálních voleb ve čtvrtém pražském obvodu, bude mít ve svém odborném týmu bývalé reprezentační trenéry. Budou to například předseda Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) Ivan Hašek, manažer HC Slavia Praha Vladimír Růžička nebo šéftrenér Českého svazu ledního hokeje Slavomír Lener.
Doporučuji doplnit billboardy s Kratochvílovou, Fibingerovou a Neumannovou...

To Arbes nenapsal, Vrchlický nebásnil (ukázka z Facebooku):
"Se poseru. Sosnu si patch pro Visual Studio, a rázem mi vyprší trial. Odkaz vedoucí k prodloužení free licence vede do shopu. Googluju co s tím, a dostanu se na oligofrenní connect web, kde je osm ticketů, pod každým z nich poděkování za stížnost od VS produkťáka a že to budou řešit, ale fix půl roku nikde. Výsledek je, že nemůžu pracovat, a mám chuť zaškrtit někoho z Microsoftu, nebo ho aspoň nakopat do koulí".