PONDĚLNÍ GLOSY 26.04.2010

Miroslava Macka
Jiří Krampol v dnešních Lidovkách v odpovědi na otázku, že se ČSSD netají s tím, že by klidně vládla s podporou komunistů:
"Kdo tohle vymýšlí. Vždyť ty strany mají úplně jiný progam. Paroubek řekl jasně, že s něma nechce mít nic společnýho.Když ale mají komunisti nějakých 17 procent, a to je fakt špatně, tak se s nima počítat musí. Když za sebou nemají Sovětský svaz a flotilu na Kubě, tak od nich nehrozí žádné nebezpečí."
Svatá prostoto!

Velmi, velmi doporučuji všem přečíst si v sobotních Lidovkách rozhovor s britským finančním historikem Davidem Marschem "Eurozóna se časem rozpadne". I když nemusíte se všemi jeho vývody souhlasit, je to velmi zajímavé a velmi poučné čtení...
Určitě však budete po přečtení vědět, proč se všichni tváří, že Řecko , které není schopno splácet ani svoje současné dluhy, v příštích letech klidně splatí i nějakých 45 miliard euro navíc...A spoustu dalších věcí.

A jeden nekorektní vtip na závěr:
Vydal jsem se na úřad práce, abych získal sociální dávky pro svého psa. Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat. Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej a neumí česky. Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování a má plno potomků po celé vesnici. Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá. Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.
Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro peníze.