STŘEDEČNÍ GLOSY 27.01.2010

Miroslava Macka
Na neschopence bylo loni o 40 procent méně lidí než v roce 2007. Lidé se totiž chovají tržně a tak důsledek neplacení prvních tří dnů nemocenské a strachu o ztrátu zaměstnání na sebe nenechal čekat. Známky toho, že by to ublížilo zdravotnímu stavu obyvatel pochopitelně veškeré žádné...

Miloš Zeman ná i moje sympatie, byť si o něm a jeho politice nemyslím nic dobrého. Je mi prostě sympatický každý, kdo znesnadní či znemožní Paroubkův nástup k moci.

Hlavní hygienik ministerstva vnitra vyhodnotil epidemiologickou situaci na nařídil šestnácti tisícům vojáků a civilních zaměstnanců očkování proti prasečí chřipce. Zřejmě se hoši z resortu zdravotnictví a obrany na vládě domluvili, že než vakciny vyhodit, raději nařídit očkování....
Bože, chraň nás nejen před prasečí chřipkou ale hlavně před blbostí nakaženými úředníky!

Ministr financí Janota se na vládní tiskovce tak rozčílil, že vyzradil státní tajemnství: Jiří Paroubek mluví nekorektně, nesolidně, někdy až lživě.

Spousta čtenářů glos mě upozornila, že ve včerejším přehledu důsledků teplot chyběl jeden podstatný údaj: minus 75,5 stupňů Celsia - advokáti strkají ruce do vlastních kapes.