PONDĚLNÍ GLOSY 14.09.2009

Miroslava Macka
Čímpak to asi je, že mnohé novinky člověka jaksi nepřekvapují a nepřekvapují? Vezměte si třeba dnešní tisk. Lidovky: Společník Buzkové pracoval pro KGB. MF Dnes: Politikům už nikdo nevěří.
Důvod? V podstatě to víte...

Mimochodem, asi bychom se ani příliš nedivili detailnímu seznamu českých agentů KG. Spoustu a spoustu jmen bychom totiž na takovém seznamu čekali.

Zrovna tak vás dozajista nepřekvapuje, že ČSSD začně rozdávat na mítincích cédéčka s pohádkami, s podpisem těhotné Petry Paroubkové a jejím věnováním "Děti jsou naší nadějí. Přeji Vám, aby se Vaše naděje naplnily"...
To já Vám, milé děti, zase přeju, aby se Jiří Paroubek rozhodně nedostal do vlády, jinak budete jeho dluhy, které ovšem budou Vašimi dluhy, splácet až do své smrti!

Miloš Zeman očekává po volbách velkou koalici . No, ono zase příliš jiných možností není: buď křehká vláda ODS - TOP 09 - lidovci nebo Paroubek s komunisty (aniž by byli ve vládě) nebo ČSSD - TOP 09 (bez Paroubka a Schwarzenberga ve vládě) - lidovci. Přičemž nejpravděpodobnější je pochopitelně velká koalice ODS - ČSSD.