PONDĚLNÍ GLOSY 17.08.2009

Miroslava Macka
První zpráva, kterou jsem si přečetl po návratu z cest, byla ta o návrhu ministra financí Janoty zvednout o dva procentní body daň z přidané hodnoty. O vyházení zbytečných ůředníků, o rušení zbytných úřadů a institucí, o škrtech a odkladech výdajů a o urychlené přípravě legislativy ke snížení výdajů mandatorních ani slovo.
Představte si, že se vám o čtvrtinu sníží rodinný příjem....a vy půjdete a se zbraní v ruce ukradnete částku, na kterou jste navyklý, sousedům. A media vám budou tleskat za vaši odvahu...

A také jsem se dozvěděl, že se ČSSD pod Paroubkovým vedením chce v předvolební kampani distancovat od komunistů, neb tak velí průzkumy. Takže račme zapomenout na vládnutí Paroubka s komunisty v poslanecké sněmovně za jeho premiérování a račme zapomenout na bolševické manýry Ratha, Paroubka a dalších..."Nejsme jako my", uslyšíme od nich.

Také jsem včera po téměř roce napsal jednu impressi na svůj blog na idnes, takže budete-li mít čas, chuť a náladu, přečtěte si ji, jmenuje se "Šedesát sedm skvělých vypínačů, s přihlédnutím k Alzheimerově chorobě".
Krásný den přeju, mm