ÚTERNÍ GLOSY 19.05.2009

Miroslava Macka
A tak včera (zřejmě coby reakce na zveřejněné názory čtenářů glos) přišlo na téma volit či nevolit ODS 100% mailů s názorem "volit".
Argumenty byly v podstatě stejné, nejobsažněji je vyjádřili čtenáři glos P.K.
Dnes mi to nedá abych nereagoval na fandy ODS, kteří se rozhodli z ušlechtilých důvodů stranu nevolit. Já to nechápu. Topolánek není ani můj šálek kávy. Je ale je jen na členech ODS, kdo bude zvolen předsedou. Nebudu volit ODS, protože mi šlápli na bábovičku? Co je to za postoj? Možná, že mi něco uniklo, ale mezi kým si dotyční vybírají? Paroubek, Čunek, Bursík, Zubová, Filip. Kým z nich se cítí být osloveni? Pokud by byla politika o tom jestli momentálně mluví Venca s Pepou, tak potom bych volební lístky rozdal pouze čtenářům Blesku, Šípu apod. Ne, zatnu zuby a půjdu volit ODS. Howg.
a V.V.
Koho tedy bude volit? Nikoho? Věnují tím vyšší procento bolševikům? Pokud si neuvědomují, že velké bolševické strany zde máme dvě, tak zřejmě netuší, že "bývalý" komunista je to samé jako bývalý černoch..... Ať se seznámí s c.v. nejvyšších představitelů ČSSD.
Nějakou pidi stranu? Tím, bohužel, udělají téměř to samé, jako ve variantě předchozí.
Myslím, že zejména nyní je nutné (byť se skřípěním zubů) volit ODS a teprve potom (vlastně stále) podporovat a prosazovat případné změny v jejím fungování a směřování.