PÁTEČNÍ GLOSY 28.11.2008

Miroslava Macka
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg se omluvil Francii a nechá na svém ministerstvu prověřit únik záznamu rozhovoru mezi francouzkým prezidentem Sarkozym a českým premiérem Topolánkem, který ovšem podle francouzské strany a českého velvyslance ve Francii vůbec neproběhl! Velmi podivuhodné!
p.s. Samozřejmě, že ten rozhovor proběhl, jenže přiznat to, to by byl pěkný mezinárodní průšvih!

David Rath se podle rozhodnutí soudů nemusí omlouvat za svůj výrok, že tehdejší hejtman středočeského kraje Petr Bendl "chtěl rozkrást středočeské nemocnice". Bendl mu dokonce musí zaplatit soudní a další výlohy.
Soudy nám tím daly jasný signál: nactiutrhačné Rathovy výroky nežalujte, ale dejte mu raději rovnou přes hubu - sice také zaplatíte, ale alespoň si přijdete na své a nás nebudete otravovat nějakou spravedlností...

Rozhodně si dnes v MF Dnes přečtěte rozhovor s bývalým šéfem ÚOOZ Janem Kubicem a následné reakce různých lidí: velmi poučné!

Blíží se vánoce a tak Vám opět nabízím možnost hezkého dárku, knihu "Anglická poezie v překladech Miroslava Macka". Objednat si ji můžete na dobírku na adrese m.vitovcova@volny.cz
Díky za přízeň!