PONDĚLNÍ GLOSY 8.09.2008

Miroslava Macka
Když se spojí tak mizerné ingredience jako je zhrzený poslanec Tlustý, jemuž zhrzenost zatemnila rozum, s poslancem Moravou, rychlokvaškou, jenž zřetelně žádný rozum nikdy neměl a s televizním pracovníkem Kroupou, hrajícím si na Bonda, ale používajícím metod Brettschneidera, nemůže vzniknout nic než smradlavý výbuch. A řešení, obsahující v sobě i prevenci? Vykopat je všechny!

Věděli jste, že jsme nedobrovolně přispěli na vydání "bible klimatických alarmistů", knihy Ala Gora "Nepříjemná pravda" částkou 100.000.- Kč z rukou zeleného ministra Bursíka? Docela sviňárna...ať si laskavě svoji propagandu vydávají sami za své!

Další, mnohem větší sviňárna vychází najevo v těc hto dnech: již brzy po listopadu 1989 vydalo ministestvospravedlnosti, vedené tehdy Dagmar Burešovou, utajený výnos, že dokumenty soudců a prokurátorů, kteří se podíleli na bolševické persekuci, mají být vydány osobám, kterých se týkají! A dokonce i tento ministerský výnos jaksi nejde nikde dohledat! A vsaďte se, že ani bývalá ministryně Burešová, ani nikdo z tehdejších jejích podřízených si na nic nebude pamatovat.
Takže bůhví kolik dnešních soudců a státních zástupců si mne svoje upatlané ruce..

K víkendovému sjezdu Zelených napsal v Lidovkách Karel Steigerwald mnohem obecnější pravdu: "Český politický lid je důvěřivý. Každé nové politické hnutí je mladé, čestné, mravné, zásadní a povede si v politice jinak, než tomu je dosud. Zrod takového hnutí andělů provází velké sebevědomí, podpora Václava Havla, nabubřelá slova a jásot naivní části Čech."

Všimli jste si také, jak zcela utichl prezidetský předvolební skandál s uniklou nahrávkou kancléře Jiřího Weigla a Miroslava Šloufa z hotelu Savoy? A to tehdy ministr Langer syčel na ministra Bursíka, že za to půjde někdo bručet! A co se stalo? Ticho po pěšině, dokonce i hlídací psi demokracie se raději věnují rozvodu Bílé a Noida....Ach jo a fuj!