PONDĚLNÍ GLOSY 16.06.2008

Miroslava Macka
Masáž, kterou zažijí po referendu o lisabonské smlouvě Irové, bude klasickou ukázkou toho jak si socialistická věrchuška EU představuje demokracii, tedy vládu lidu: dejte nám, vašemu předvoji a moudrým náčelníkům moc a peníze a my se už o vás postaráme Hlavně se však nesnažte nám do toho mluvit, vždyť ničemu nerozumíte...

Vždyť si pomalu ani nemůžete svobodně vybrat školu pro svoje děti, neboť různá víceletá či elitní gzmnázia začínají vadit, a to hlavně ředitelům ostatních gymnázií. Průměr, jen nevyčuhovat, všichni chodit do stejné sámošky, do stejných prvomájových průvodů ve stejně mizerných oblecích a šatech, jako by stále bylo ideálem mnohých.

Také bych něco rád vzkázal paní Bohdalové, která se hroutila z toho, že jí novináři z bulvárního AHA vyfotoafovali nahou na pláži a fotku uveřejnili. Stalo se mi totiž totéž,a to dokonce na mé soukromé zahradě, když fotograf vlezl na vedlejší cizí pozemek, rozmontoval mi plot,vnikl na zahradu a zpoza křovin fotil. Rozhodně si z toho nic nedělejte! Hovada, která jsou schopná tak činit a hlavně blbci, co jejich výtvory kupují, vám rozhodně nestojí ani za jedno jediné zamračení. S úsměvem dál!

Včerejší fotbalový zápas mezi Českem a Tureckem na mistrovství Evropy musel svojí dramatičností a spoustou nádherných herních situací nadchnout každého milovníka fotbalu. A vůbec nezáleží na tom, že jsme nakonec prohráli!

Po delším čase jsem zase napsal jedno zamyšlení na blog idnes, a to s názvem "O tlačence s cibulí, octem a pepřem, panu Vereckém a solidnosti." Kliknutím na dolní odkaz si jej můžete přečíst (a pochopitelně i spoustu mých starších textů). Hezký den přeju.