PONDĚLNÍ GLOSY 1.10.2007

Miroslava Macka
Neustále říkám, že není důležité, co se stalo, ale co se o tom říká. Vždyť vezměte si kupříkladu nejnovější nákup akcií Stanislavem Grossem a nejnovější výroky jeho soudruhů. Jiří Paroubek před pár dny: "Ví, co by to znamenalo, kdyby to nedoložil." Jiří Paroubek o víkendu: "Abychom se vyptávali pana Grosse, kde a jak k těm akciím přišel, tak to bychom se vrátili do minulého režimu. Mám informace, že pro něj nebude velký problém to doložit."
A David Rath: "Nepředpokládám, že by policie na něco přišla, Gross je advokát, který ví, co může a nemůže dělat."
"Takže druhý strýc Vik a podivný pan Rod"- tam také policie na nic nepřišla a my tomu máme věřit..., dodávám já.

"Jihočeská zmatka" a odcházející ministryně školství Dana Kuchtová to naopak včera v televizi řekla jasně: budu se podílet na výběru svého zástupce a bude důležité, aby ministerstvo zůstalo "zelené".
A já, blbec, se domníval, že každé ministerstvo by hlavně mělo být vedeno odborně a schopně.... Ach, jo!
Ovšem leccos to o dnešní správě Česka vypovídá, co říkáte?

Dodavatel plynu RWE Transgas uděluje v médiích svým zákazníkům rady, kterak ušetřit za neustále se zdražující plyn: snižte teplotu v pokoji o jeden stupeň a ušetříte až osm procent energie.
Což mi připomnělo jeden starý dobrý vtip o sedlákovi, který postupně odnaučoval žrát krávy, ale ty potvory nevděčné, když už to skoro uměly, vždycky chcíply....

Když si kliknete na dolní odkazy, můžete si přečíst jednak můj nový text "O vstupování do obrazů a o tom, co tam lze nalézti" a taktéž pravidelný pondělní text pro něžné pohlaví.
Hezký den přeju, Váš mm