PÁTEČNÍ GLOSY 10.08.2007

Miroslava Macka
A už je to tady: válka státních zástupců záhy zcela přehluší prapočátek všeho: podivné chování Jiřího Čunka a ještě podivnější vysvětlování původu jeho milionů poté, co byl obviněn.....
Další věc: nedopouští se státní zástupce Arif Salichov trestného činu, když ponechává beztrestně pobíhat po světě lhářku Urbanovou, kvůli jejímuž nařčení se prošustrovalo spoustu peněz a málem přišel o koryto místopředseda vlády? Není dokonce jeho zákonnou povinností ji stíhat?
Arif Salichov však mlčí, neboť se zachoval ryze česky: zasmradil a zmizel ( na dovolenou)...

Jiří Paroubek opět dokázal, že je to pěkný Jiří Paroubek: vyrazil totiž za dvouměsíční vnučkou do Ostravy a aby to mediím jóóó neuniklo, vezl jí jako dárek plyšového medvěda, velikého téměř jako Paroubek....co všechno takový sexy mozek nevymyslí, aby ho nepřehlédli!

Čtenář glos J.V. mi zaslal návrh zkratek pro plánovaný Národní akční plán prevence dětských úrazů: NAPRD nebo NAPRDU.
Také se tak domnívám....

Čtenář glos J. S. mi zase zaslal svoji poznámku ke zprávě, že to měl být poslanec KDU - ČSL Severa, který poskytl mediím tajnou Kubiceho zprávu, neboť jej usvědčily jeho vpisky a podtrhávání v tisku: Kdybych byl poslancem, navrhl bych, aby byl pan kolega, který pustí z rukou zprávu se svými vpisky, lékařsky vyšetřen stran jeho mentální způsobilosti takové dokumenty vůbec držet...

Když si kliknete na odkaz na můj blog na idnes, můžete se přečíst nový příspěvek o básníku Robertu Burnsovi a jeho radosti ze života, zrovna tak jako spoustu mých starších textů.
Přeju krásný a úspěšný den.