STŘEDEČNÍ GLOSY 8.08.2007

Miroslava Macka
Dozajista nejenom pro mne není causa Čunek zdaleka uzavřená: dle vyměněného státního zástupce Jiří Čunek úplatek nevzal, ergo jeho bývalá sekretářka Urbanová se dopustila nejen křivého nařčení, ale i křivých výpovědí a také zapříčinila to, že se mnoho policistů, státních zástupců, písařek, sekretářek a dalších pomocných sil muselo věnovat vymyšlenému nesmyslu, který nás, daňové poplatníky, jistě přišel na nemalou sumičku. A tak přece musí být tato osoba za takové chování řádně potrestána a veškeré škody nahradit.
Také policisté a státní zástupce, kteří tak dlouho odváděli tak mizernou práci, než přišel ten štramák, nový státní zástupce, a vše napravil, by měli být zákonitě tvrdě potrestáni a měli by nahradit vzniklou škodu.
Obávám se však, že jsme v Česku, takže všechno je jinak a nakonec to summa summarum stejně zaplatíme my!

Jeden nekorektní slovinský politický vtip mi poslal čtenář glos P. Ž. Tady je. Srbsko je jako Nokia: každý nový model je menší a menší...

Zato čtenář glos J. H. vymyslel velmi korektní název pro milenku Jiřího Paroubka, se kterým bude jistě spokojen i advokát Tomáš Sokol: stínová manželka.