ČTVRTEČNÍ GLOSY 9.11.2006

Miroslava Macka
Jaroslava Bureše jmenoval prezident Klaus místopředsedou Nejvyššího soudu a podle předsedkyně tohoto soudu Brožové učinil tak neústavně.
No což, uvidíme. Mně ovšem, kdykoliv vidím a slyším tuto paní na obrazovce, vždy vyvstane na mysli jedna jediná otázka: jak se, proboha, mohla stát tato osoba předsedkyní nejvyššího soudu?

Čtenář glos J. W. mne upozornil na text pana L.V. z diskuse na Neviditelném psu. Tady je:
Všechno to mlácení prázdné slámy skrývá jedinou myšlenku: proč nám nepřejete náš pokus? Je to prosté. Kdyby ČSSD byla standardní stranou a J. Paroubek standardním politikem, měli byste svůj pokus dávno. Ale J.Paroubek standardním politikem není! A celá ČSSD je dnes Paroubek. A to, co předvedl v posledním půlroce před volbami, to NELZE zapomenout. NIKDY!! To zoufalství občana, jemuž se hrnul zpět socialismus oknem, dveřmi, komínem.
A strůjcem té hrůzy byl Paroubek. Když pominu ty kýble špíny, které rozléval všude kolem sebe, pak zůstanou činy. A ty, protože se potřeboval zavděčit KSČM (nikdo jiný ho nechtěl), ty tedy byly... Být tam o půl roku déle, tak snad zavedl znovu i ty Lidové milice!
Připadal jsem si jako člověk, co získá byt po bezdomovcích, asociálech. Roky uklízí, maluje, natírá, vyměňuje a spravuje, a když už to má jakž takž hotové, tak k oknu nacouvá jakýsi ošklivý tlustý člověk s popelářským vozem a všechno to svinstvo mu tam nasype znova....
Tak toto je má fobie ze současné ČSSD. Fuj! Proto NESMÍ dostat šanci!!!!!!

Již staří Římané věděli, že Pessima res publica plurimae reges, tedy že
V nejhorším státě je nejvíce zákonů.
Kniha "Anglická poezie v překladech Miroslava Macka" opustila tiskárnu a doputovala do knihvazačské dílny...
Všem zájemcům záhy sdělím, kde si bude možno knihu objednat, předvánoční termín určitě stihnu. Takže pokud uvažujete o dárku....