ČTVRTEČNÍ GLOSY 7.09.2006

Miroslava Macka
Taktika puchejře Paroubka pro příští týdny zdá se býti jasná: shazování jakéhokoliv činu Topolánkovy vlády a nabubřelé vychloubání, jak by to dělal lépe, a spoléhání na to, že jakýkoliv výsledek podzimních senátních a komunálních voleb, který bude pro ČSSD byť jen nepatrně lepší než minulý (a ten minulý byl vskutku hodně mizerný) lze zblblé veřejnosti prezentovat jako rozseknutí minulého volebního patu a jeho vítězství, ze kterého vyplývá "právo" sestavovat vládu.
Že se najde dost voličů, kterým psychopatická osobnost Paroubka nejen nevadí, ale dokonce imponuje, je jisté. Udělejme však vše pro to, aby se dostavilo k urnám více voličů, kteří v Paroubkovi vidí reálné nebezpečí a kteří jej nakopnou tentokrát ještě důkladněji.
Je to naše povinnost.

Čtenář glos dr. J. mi napsal:
Nikdy mě nenapadlo kamkoli psát, ale dnes po přečtení článku v MF mám pocit, že jsem zcela zešílel a ne doba, ale socani vymknutí z kloubů šílí.....
Dočetl jsem se totiž, že Paroubkova vláda schválila takzvané mobilovné pro sociálně slabší občany.Ti, kteří v posledním půlroce pobírají soc.dávky, dostanou od 1.1.2007 200 Kč (našich!!!) jako příspěvek na volání mobilem!!!!!!!!!!!!měsíčně.
Tak kurva a dost!!!!! Quo usque tandem???Jak dlouho budeme ještě trpět Sobotkovu či jinou ruku ve své kapse?
To už se ani nedá nazvat levičáctvím či populismem, co to vlastně je???
Pokud jsem se nezbláznil, pak je na čase emigrovat a začít jinde a jinak..
S úctou a pozdravem Váš Dr.J., mimo jiné plátce všech těchto hovadin.

Již staří Římané věděli, že Iniuriam facilius facies quam feras, tedy že
Raději se bezpráví dopusť, než abys je snášel.