PÁTEČNÍ GLOSY 28.04.2006

Miroslava Macka
Dlouho očekávané šílenství Puchejře Paroubka konečně propuklo naplno: včera prohlásil, že za útok na místopředsedu KSČM Jiřího Dolejše nepřímo může ODS a některá media, nebo´t podněcují nenávist ke komunismu celé levici.
"Mám na mysli především MF Dnes a Lidové noviny, konkrétně pány Steigerwalda, Mandlera, Šafra a Komárka, ale také některé další publicisty", upřesnil pak.
Závidím těm pánům, neboť jak říká klasik: Jaká to rozkoš být hlupákem v očích blbce.

JUDr. Jan Obst, pracovník Českomoravského fotbalového svazu, se v Lidovkách zastal premiéra Paroubka, kritizovaného za vychvalování Vítězného Února před léty:
Vzhledem k tomu, že jsem politické názory Jiřího Paroubka z prakticky každodenních debat detailně znal, prohlašuji za vyloučené, že by to, co bylo otištěno v Socialistickém směru, mohla být citace jeho politických postojů a názorů. Naším společným politickým krédem byl "socialismus, ale bez komunistů."
Škoda, dodávám, že se to Puchejřovi tak vymklo z ruky a k současnému znovubudování socialismu se musí s těmi komunisty tak paktovat! Ale dodatečně si uvědomuji, že by to klidně zvládl i sám, jen mu dát dostatek moci.


Čtenář glos J. H. mne upozornil na jednu zajímavou věc:
Ministerstvo informatiky uděluje dotace na rozvoj "vysokorychlostního internetu". Seznam úspěšnych projektu je na http://www.micr.cz/scripts/detail.php?id=3261 . Obzvlášť povedený (až šibalsky působící) je projekt Peprnet.cz.
( http://www.micr.cz/scripts/detail.php?id=3421)
Cituji:
Názorový portál PEPRNET.CZ se skládá ze tří vzájemně propojených názorových proudů - Celebrity fórum (vše o celebritách a celebrity o sobě), Oko (veřejný bulvár, komunitní celky, vytváření názorových proudů, zapojení celebrit do těchto proudů) a E-Zin (elektronický magazín vytvářející tématické a názorové otázky, zastřešující místo mezi Okem a Celebrity fórem). Doplňkem je motivační program, kde za aktivity sbírají registrovaní uživatelé bonusové body (pepře).
Konec citace.
Výše udělené dotace: 7 500 000,- Kč.
Já dodávám: čípak jsou to asi kamarádi, co si tak vesele podnikají z našich daní?

Již staří Římané věděli, že Currenti subduntur equo calcaria frustra, tedy, že
Je zbytečné nasazovat ostruhy pádícímu koni.

Od pondělí 1. května každý všední den ráno v 8.20 můžete na Frekvenci 1 slyšet jednu moji půlminutovou jedovatost - a to po dobu nejméně jednoho roku.
Chcete-li se zdravě naštvat (a následně ještě zdravěji zamyslet nad vysloveným), rozhodně si ráno nalaďte Frekvenci 1!
Provokativní název rubriky je "Milujte svého milionáře."