ÚTERNÍ GLOSY 21.02.2006

Miroslava Macka
Vážení redaktoři českých televizí,
moc a moc Vás prosím, abyste vzali vůz a kameru a natočili některé úseky silnice mezi Vysokým Mýtem a Hradcem Králové ( což je velmi frekventovaný hlavní tah, žádná silnička) a přinesli reportáž o zločinném stavu této dopravní cesty. Zvláště kolem obce Býšť, ale i jinde, najdete nejen obligátní hluboce vyjeté koleje, ale i výtluky a díry hodné lovců mamutů.
Zdaleka nejlepší by ovšem bylo, kdybyste s sebou vzali soudruhy Paroubka, Škromacha a ostatní rozdávače pastelkovného a dalších politických úplatků: myslím, že by projíždějící, tedy lépe řečeno plížící se řidiči s potěšením na místě použili lynche.
Jako ukázka zločinné správy státu momentálně vládnoucími socialistickými lemply, je ovšem tento (a nejen tento) úsek silnice velmi výmluvný.

Na Paroubkova muže na ministerstvu spravedlnosti (a jeho kamaráda z Československé strany socialistické) Jiřího Vyvadila prasklo, že tajně jednal s "nepřítelem státu" podnikatelem Pitrem. A protože záznam z jednání poslal Paroubkovi, je Vám, doufám, jasné, kdo ho za Pitrem poslal.
To zase uslyšíme výmluv a vytáček (aniž bychom se dozvěděli alespoň kousíček pravdy) - Paroubek ovšem jistě svého kamaráda ve funkci podrží. A spousta blbců nadále neprohlédne bolševické manýry současného premiéra a nebezpečí, kterým je pro tuto zemi.

Někteří populární herci se najednou probudili a začali otevřeně varovat před komunisty.
Ti ale nejsou vůbec nebezpeční. Nebezpeční jsou bolševici Paroubek a spol. , ochotní s KSČM spolupracovat (viz jejich společná současná bolševizace státu).
Takže kdyby herci nebyli pokrytci, museli by varovat lidi před Paroubkem a jeho nohsledy a to nepokrytě, rovnou a velmi hlasitě. To by totiž bylo to nejlepší, neboť jedině účinné, jimi deklarované varování před komunisty.

Již staří Římané věděli, že Asinus asini fricat, tedy že Osel osla drbe.