PONDĚLNÍ GLOSY 16.01.2006

Miroslava Macka
Další bolševický rys premiéra Paroubka tu máme jako na talíři: stranu si rozvracet nedáme.
Za kritiku něčeho či někoho, pokud takovou kritiku Paroubek zakázal, se ihned tvrdě trestá: viz poslanec ČSSD Oldřich Němec, který kritizoval Paroubkem hájeného prodejce kakaa Michala Krause a ihned byl kvůli tomu a ničemu jinému vyškrtnut z kandidátky.
Krásný případ toho, jak by se u nás vládlo, kdyby po volbách vládl Paroubek (s komunisty).
A je zcela neuvěřitelné, jak to někteří nevidí a někteří nad tím přivírají oči.

Odborář Kubek, jeden z hlavních škůdců českého zdravotnictví, se stal prezidentem České lékařské komory! Plíživý nástup socialismu v Česku už přestává být plíživý.

Velice zajímavé informace jsem se dozvěděl před nedělním pořadem Otázky Václava Moravce: kterak v ČT zvonily telefonáty Paroubkových lidí, nejprve kdože to půjde v neděli do televize a pak proč zrovna Gross, když by ho nejraději zavřeli před volbami do sklepa a lidem nepřipomínali jeho byt,strýce Vika a milion v igelitce....ba i nový šéf kampaně ČSSD Tvrdík volal panu Moravcovi sedmkrát marně na mobil, jistě ovšem jen kvůli tomu, aby se ho zeptal, kolik je na Kavčích horách sněhu...a jistě ne kvůli nějakému ovlivňování veřejnoprávního media. Jak už jsem řekl, velice zajímavé.
Přitom nechápu, z čeho mají funkcionáři ČSSD obavy: Stanislava Grosse a jeho neuchopitelnou demagogii nelze argumentačně udolat.

Již staří Římané dobře věděli, že
Ab amico reconciliato cave, tedy Dej si pozor na přítele, se kterým ses usmířil.