ÚTERNÍ GLOSY 7.06.2005

Miroslava Macka
Ministr zemědělství Zgarba má vskutku bolševické manýry. Podle starostky obce, v níž bydlí, s kterou je ve sporu o prodloužení kanalizace k jeho pozemkům za státní dotaci, kterou zařídil, ji navštívil doma a snažil se ji přesvědčit, že s dotací nemusejí být žádné problémy, není problém ji přejmenovat a ještě navýšit.
Připomeňte si to při platbě daní a hlavně pak při příštích volbách.

Co je také u nás možné: po Praze jezdí šíleným a nebezpečným způsobem tmavomodré Audi s černými skly, majáčkem a poznávací značkou 1A5 7888.
Je jisté, že vozí některého z vrcholných politiků. Policejní mluvčí však mediím odmítá sdělit ( jak jinak, než kvůli "bezpečnosti"), kdo za naše daně takto blbne.
A opět: co všechno si ještě necháme líbit....

Britové zatloukli další hřebík do rakve evropské ústavy, když odložili referendum o jejím přijetí na neurčito. Čeští eurofilové však nadále tvrdí, že schvalovací proces MUSÍ pokračovat.

Některé neziskové organizace žádají od prezidenta Klause omluvu, neboť prý svými výroky "znehodnocuje a odsuzuje činnost tisíců občanů aktivních v neziskovém sektoru".
Četl jsem prezidentův text a znám navíc velmi dobře jeho letité názory, ale nic takového jsem opravdu nezaznamenal. Ovšem kdo chce psa bít.....

Když čtu o statisícových až milionových sumách, které v sázkových kancelářích létají kolem Superstar, říkám si, jak je to asi s "lidovým" hlasováním o bytí či nebytí v soutěži.

Staré české přísloví:
Kde je gazda chorý, tam i sluhu cosi morí.