Sanatorium Bečva [ Ubytovna nebo jiné ubytování ]

Sanatorium Bečva
Špičkové kardiorehabilitační centrum evropské úrovně. Komfortní lázeňské sanatorium Bečva ve funkcionalistickém stylu, leží v srdci lázní Teplic nad Bečvou v údolí Moravské brány na břehu řeky Bečvy, obklopeno Zbrašovskými aragonitovými jeskyněmi a přilehlými parky lázní Teplic nad Bečvou.
Svým klientům poskytuje špičkové kompletní služby kardiorehabilitačního centra na vysoké evropské úrovni s individuálním přístupem všech pracovníků. (ECHO, EKG, spirometrie, spiroergometrie, cvičná ergometrie, zátěžová ergometrie, Ergo Line, inhalace, biolampy, elektroléčba, vakuum kompresivní léčba, diathermie, vasotrain, magnetoterapie, cvičení v tělocvičně, individuální tělocvik,vodoléčba, uhličité koupele, plynové koupele, masáže, parafín aj.).
Klientům jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím v různých kategoriích podle náročnosti klienta na ubytování. Stravování formou plné penze nebo polopenze zajišťuje kvalitní kuchyně s výběrem 9 diet. V LS Bečva je umístěna kavárna s venkovní terasou.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Teplice nad Bečvou č. p. 63
753 51 Teplice nad Bečvou
Česko (CZ)
tel: (+420) 581 818 181 call centrum
fax: (+420) 581 606 520
Sanatorium Bečva

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
DALŠÍ INFORMACE: http://www.ltnb.cz
AKTUALIZACE: Viktor Langer (Obecní úřad Teplice nad Bečvou) org. 56, 11.02.2008 v 11:09 hodin