Friedrich Emil Schindler šl. z Kunewaldu 1828-1867

Friedrich Emil Schindler šlechtic z Kunewaldu (1809 - 1867)
Syn hraběnčina tajemníka a sekretáře Georga Schindlera a hraběnčiny bývalé schovanky a komorné Judity Karolíny Goldové, od roku 1828 majitel panství Kunín. Po smrti svého bratra Gustava Adolfa byl adoptován v roce 1812 hraběnkou Truchsessovou a vybrán za jejího budoucího dědice. Navštěvoval její výchovný ústav na zámku v Kuníně, později byl poslán na polytechnický institut ve Vídni a na zkušební cestu po rakouské monarchii. Po dovršení zletilosti se ujal panství v Kuníně. Značně se zasloužil o povznesení zdejšího zemědělství a chov šlechtěného dobytka, za což byl císařem povýšen do šlechtického stavu s titulem šlechtic z Kunwaldu. Po vzoru své předchůdkyně podporoval vzdělávání obyvatelstva a vyvíjel lidumilnou a charitativní činnost, k níž náležela mimo jiné podpora slepeckého ústavu v Brně.


Vývod do 4 předků



1. Friedrich Emil Otto Schindler šl. z Kunewaldu *20.10.1809 Kunín, † 18.3.1867 Kunín,
statek Kunín
x 23.10.1837 Nový Jičín


2. Ernestine Theresia Susana Leokardie Pfundheller *25.2.1816 Nový Jičín, † 27.9.1905
Krumpendorf

I. generace

1. Georg Schindler *1.5.1770 Kunín, † 5.5.1842 Kunín, tajemník Marie Walburgy hr. z Truchsess - Walburg -
Zeilu, nájemce statku Jeseník nad Odrou, držitel hostince U Zlatého kříže - Nový Jičín
x 8.5.1806 Kunín


2. Judithe Karolina (Lina) Gold *6.1.1783 Kunín, † 1.12.1850 Kunín, adoptivní dcera Marie Walburgy hr.
z Truchsess - Waldburg - Zeilu


II. generace

1. Heinrich Schindler *. . 17.. Kunín
x 15.9.1765 Šenov u Nového Jičína


2. Marina Gewolker *. . 17.. Butovice


3. Michael Gold *. . 17.. Kunín, † . . 18.. ......
x 17.. ......


4. Rosina ......



Schindler šl. von Kunewald


Friedrich Emil Otto Schindler šl. von Kunewald *20.10.1809 Kunín, † 18.3.1867 Kunín, statek Kunín
x 23.10.1837 Nový Jičín, Ernestine Theresia Susana Leokardie Pfundheller *25.2.1816 Nový Jičín, † 27.9.1905 Krumpendorf (dcera Karla Ludwiga P. a Theresie Hesse)


I - 1

1.
Friedrich Georg Carl *19.11.1838 Kunín, † 10.6.1870 Kunín, statek Kunín

2. Wallburga Theresia Judithe (Wally) *15.1.1840 Kunín, † 30.11.1923 Graz
x 29.6.1861 Kunín, Wilhelm Franz Johann Binder von Hohenstreben *2.11.1830 Hostaun, † 13.9.1884 Krumpendorf a. Wörthersee, c. k. polní podmaršálek

3. Ernestine Louise Wilhelmine *11.4.1841 Kunín, † 6.4.1920 Graz
x 16.1.1860 Kunín, Joseph Michael Draudt ryt. von Val - Tione *27.11.1825 Carlsburg (Sedmihradsko), † 17.11.1902 Graz, c. k. generálmajor

4. Victor Gustav *26.10.1842 Kunín, † 14.3.1843 Kunín

5. Alphons Friedrich *6.3.1845 Kunín, † 27.6.1918 Klagenfurt, c. k. rytmistr
x 10.2.1872 Klagenfurt, Karoline (Charlotte) Kurz *17.4.1854 Wien, † 4.3.1892 Wien (dcera Ignaze K. a ......)
Děti, generace II - 1

6.
Carolina Maria (Charlotte)*31.3.1846 Kunín, † 28.4.1927 Klagenfurt
x 30.1.1868 Kunín, Ludwig Theodor hr. von Neuhaus und St. Mauro *25.5.1837 Jassy, † 7.7.1887 Klagenfurt, c. k. hejtman

7. Isabella Ernestine *11.1.1848 Kunín, † 2.6.1848 Kunín

8. Maximilian Heinrich Oscar *15.3.1854 Opava, † 27.5.1929 Scheibbs, architekt
x 10.10.1880 Wien, Anna Meier *4.5.1860 Wien, † 11.11.1928 Krumpendorf (dcera Leonharda M. a Marie Meiergeb Deinhardt)
Děti, generace II - 2


II - 1 (I - 1 - 5)

1.
Alfons *31.1.1872 Klagenfurt, † . . 19.. ......
1.x 4.7.1898 Gmunden, Mizzi Hassenstab-Schiffner *. . 18.. ......, † . . ...... ...... (dcera ...... H.-Sch. a ......)
2.x . . ...... ......, Olga ...... *. . ...... ......, † . . ...... ...... (dcera ...... a ......)
Děti, generace III - 1

2.
Walter *. . 1874 Klagenfurt, † . . 1891 Wiener Neustat

3. Elfriede *6.3.1876 z. Fichtenhof bei Klagenfurt, † 11.11.1954 Untermais
1.x 28.9.1897 Klagenfurt, Ferdinand Liebert *. . 1870 ......, † 2.8.1906 Triest
2.x . . 19.. ......, Josef Oberegger *. . 18.. ......, † . . 1950 ......

4. Theodora (Thea) *11.2.1880 z. Fichtenhof bei Klagenfurt, † 15.1.1953 Klagenfurt
x . . ...... ......, Aurel Nagy von Szent Király *. . 18.. ......, † . . 19.. ......

5. Heribert *23.7.1889 ......, † 16.7.1969 Klagenfurt, Dipl. Ing., profesor
x 3.6.1917 Klagenfurt, Elisabeth (Elise) Leopoldine Kranzmaier *21.6.1895 Klagenfurt, † 20.12.1982 Braunau (dcera ...... K. a ......)
Děti, generace III - 2


II - 2 (I - 1 - 8)

1.
Maximilian *21.7.1881 Wien, † 13.9.1960 Krumpendorf, Dr., dvorní rada
x 22.4.1918 Scheibbs (Dolní Rakousko), Friederike (Fritzi) Pöll *31.8.1898 Kirchberg a. d. Pielach, † 6.1.1978 Krumpendorf (dcera Karla P. a Emilie Obermüllner)
Děti, generace III - 3


III - 1 (II - 3 - 1)

1.
Alfons *. . 19.. ......, † . . ...... ......


III - 2 (II - 3 - 5)

1
. Elisabeth *13.12.1918 Klagenfurt, † 29.11.1995 Braunau
x 16.1.1943 Heerlen, Helmut Ferdinand Kinz *1.12.1915 Braunau, † 19.10.1985 Braunau
Děti, generace IV - 1


III - 3 (II - 5 - 1)

1.
Judithmarie (Udi) *27.9.1919 Klagenfurt, Dr., profesorka biologie a teologie

2. Maria Magdalena (Magda) *13.6.1921 Klagenfurt, † . . 2007 ......, ředitelka školy





Rozrod od Friedricha Emila Schindlera šl. von Kunewald


Friedrich Emil Otto Schindler šl. von Kunewald *20.10.1809 Kunín, † 18.3.1867 Kunín, statek Kunín
x 23.10.1837 Nový Jičín, Ernestine Theresia Susana Leokardie Pfundheller *25.2.1816 Nový Jičín, † 27.9.1905 Krumpendorf (dcera Karla Ludwiga P. a Theresie Hesse)
Děti, generace I - 1


I - 1

1. Friedrich Georg Carl *19.11.1838 Kunín, † 10.6.1870 Kunín, statek Kunín
SP

2. Wallburga Theresia Judithe (Wally) *15.1.1840 Kunín, † 30.11.1923 Graz
x 29.6.1861 Kunín, Wilhelm Franz Johann Binder von Hohenstreben *2.11.1830 Hostaun, † 13.9.1884 Krumpendorf a. Wörthersee, c. k. polní podmaršálek
Děti, generace II - 1

3. Ernestine Louise Wilhelmine *11.4.1841 Kunín, † 6.4.1920 Graz
x 16.1.1860 Kunín, Joseph Michael Draudt ryt. von Val - Tione *27.11.1825 Carlsburg (Sedmihradsko), † 17.11.1902 Graz, c. k. generálmajor
Děti, generace II - 2

4. Victor Gustav *26.10.1842 Kunín, † 14.3.1843 Kunín

5. Alphons Friedrich *6.3.1845 Kunín, † 27.6.1918 Klagenfurt, c. k. rytmistr
x 10.2.1872 Klagenfurt, Karoline (Charlotte) Kurz *17.4.1854 Wien, † 4.3.1892 Wien (dcera Ignaze K. a ......)
Děti, generace II - 3

6. Carolina Maria (Charlotte)*31.3.1846 Kunín, † 28.4.1927 Klagenfurt
x 30.1.1868 Kunín, Ludwig Theodor hr. von Neuhaus und St. Mauro *25.5.1837 Jassy, † 7.7.1887 Klagenfurt, c. k. hejtman
Děti, generace II - 4

7. Isabella Ernestine *11.1.1848 Kunín, † 2.6.1848 Kunín

8. Maximilian Heinrich Oscar *15.3.1854 Opava, † 27.5.1929 Scheibbs, architekt
x 10.10.1880 Wien, Anna Meier *4.5.1860 Wien, † 11.11.1928 Krumpendorf (dcera Leonharda M. a Marie Meiergeb Deinhardt)
Děti, generace II - 5


II - 1 (I - 1 - 2)

1. Friedrich Wilhelm Josef Binder von Hohenstreben *2.8.1862 Kunín, † 9.6.1932 Graz
x 16.10.1893 Litoměřice, Gabriele von Kobbe (Ella) *. . 18.. ......, † . . ...... ...... (dcera Johanna von K. a Gabriele Josephine Marie Albertine sv. p. von Bülow)
Děti, generace III - 1

2. Wilhelm Johann Maria Binder von Hohenstreben *29.10.1863 Wien, † 2.6.1909 Wien
x 31.3.1891 Bilin, Clara Dobrowolsky *. . 1869 Bilin, † . . 1949 Wien (dcera Eduarda D. a Henriette Müller)
Děti, generace III - 2

3. Walburga Ernestine Friederike Wilhelmine (Wally) Binder von Hohenstreben *27.10.1864 Kunín, † 10.5.1905 Ragusa
x 31.7.1894 Graz, Carl Schrotz *. . 18.. ......, † . . ...... ......
Děti, generace III - 3

4. Ernestine Elise Walpurga Binder von Hohenstreben *20.1.1866 Wien, † 6.9.1884 Litoměřice

5. Alfons Johann Hartmann Binder von Hohenstreben *5.9.1870 Hradec Králové, † 10.12.1922 ......
1.x 16.7.1901 Weiskirchen bei Jedenberg, Marie Pfusterschmidt *. . 18.. ......, † . . 19.. ...... (dcera ...... P. a ......)
2.x . . 19.. ......, ...... Mahnert *. . ...... ......, † . . 19.. ...... (dcera ...... M. a ......)
SP

6. Klara Ernestine Dorothea Binder von Hohenstreben *5.9.1870 Hradec Králové, † 27.11.1956 Eßlingen am Neckar
x 4.8.1894 Graz, Julius von Kuczera *. . 18.. ......, † . . 1916 ......
Děti, generace III - 4



II - 2

1. Olga Ernestine Josephine Friederike Draudt von Val - Tione *19.10.1860 Kunín, † 21.8.1911 ......
x 25.4.1885 Graz, Hugo Paul Johann Nepomuk sv. p. Eliatschek von Siebenburg *16.2.1853 Pest, † 26.12.1904 Graz, c. k. plukovník
Děti, generace III - 5

2. Johanna Emilie Draudt von Val - Tione *13.4.1862 Praha, † 19.3.1943 Maria Anzbach
x August Roman Maggi *12.2.1857 Graz, + 2.9.1914 Baden bei Wien, účetní
Děti, generace III - 6

3. Gisella Georgine Henriette Louise Charlotte Draudt von Val - Tione *12.7.1869 Brno, † 23.3.1947 Leipzig
x 25.4.1899 Graz, Oswald Philipp Reinhard Kloberg *14.9.1862 Leipzig, † 21.9.1945 Leipzig
Děti, generace III - 7

4. Isabella (Ilsa) Draudt von Val - Tione *. . 1872 ......, † 7.2.1944 Graz


II - 3 (I - 1 - 5)

1. Alfons *31.1.1872 Klagenfurt, † . . 19.. ......
1.x 4.7.1898 Gmunden, Mizzi Hassenstab-Schiffner *. . 18.. ......, † . . ...... ...... (dcera ...... H.-Sch. a ......)
2.x . . ...... ......, Olga ...... *. . ...... ......, † . . ...... ...... (dcera ...... a ......)
Děti, generace III - 8

2. Walter *. . 1874 Klagenfurt, † . . 1891 Wiener Neustat

3. Elfriede *6.3.1876 z. Fichtenhof bei Klagenfurt, † 11.11.1954 Untermais
1.x 28.9.1897 Klagenfurt, Ferdinand Liebert *. . 1870 ......, † 2.8.1906 Triest
2.x . . 19.. ......, Josef Oberegger *. . 18.. ......, + . . 1950 ......
Děti, generace III - 9

4. Theodora (Thea) *11.2.1880 z. Fichtenhof bei Klagenfurt, † 15.1.1953 Klagenfurt
x . . ...... ......, Aurel Nagy von Szent Király *. . 18.. ......, † . . 19.. ......
Děti, generace III -10

5. Heribert *23.7.1889 ......, † 16.7.1969 Klagenfurt, Dipl. Ing., profesor
x 3.6.1917 Klagenfurt, Elisabeth (Elise) Leopoldine Kranzmaier *21.6.1895 Klagenfurt, † 20.12.1982 Braunau (dcera ...... K. a ......)
Děti, generace III - 11


II - 4 (I - 1 - 6)


1. Friedrich Ernst Joseph Heinrich Ludwig hr. von Neuhaus und St. Mauro *23.12.1868 Brno, † 19.12.1935 Klagenfurt
x 10.9.1906 Berlin, rozv. 1912, Maria Irma Guthey (ovd. N. Kramer † ......) *30.11.1866 Zauchen (Korutany), † . . 19.. ...... (dcera ...... a ...... SP

2. Margarete Augustine Julie (Grete) hr. von Neuhaus und St. Mauro *4.4.1871 Opava, † .4.1943 Scena
x 14.9.1895 Klagenfurt, Johann Forstner *. . 1864 ......, † 25.10.1941 Scena
SP

3. Egbert Ignaz Ludwig hr. von Neuhaus und St. Mauro *31.3.1873 Klagenfurt, † . . 19.. ......
x . .8. 1911 New York, Josefine Verschleisser *. . 1887 ......, † . . 19.. ...... (dcera ...... V. a ......)
SP

4. Sophie hr. von Neuhaus und St. Mauro *. . 18.. ......, † . . 18.. ......


II - 5 (I - 1 - 8)

1. Maximilian *21.7.1881 Wien, † 13.9.1960 Krumpendorf, Dr., dvorní rada
x 22.4.1918 Scheibbs (Dolní Rakousko), Friederike (Fritzi) Pöll *31.8.1898 Kirchberg a. d. Pielach, † 6.1.1978 Krumpendorf (dcera Karla P. a Emilie Obermüllner)
Děti, generace III - 12

III - 1 (II - 1 - 1)

1. Alfons Binder von Hohenstreben *21.7.1895 Terezín, † . . 1974 Graz
x 24.8.1930 ......, Auguste von Balling *11.10.1908 Temesvar, + . . 19.. Graz (dcera ...... a ......)
SP

III - 2 (II - 1 - 2)

1. Wilhelm (Willi) Binder von Hohenstreben *7.12.1891 Elbe-Kosteletz, † 14.1.1975 Wien
x 21.11.1918 Wien, Maria Jaindl (Mizi) *27.9.1896 Wien, + 4.10.1988 Wien (dcera ...... J. a ......)
Děti, generace IV - 1

3. Clara Binder von Hohenstreben *31.1.1893 ......, † 8.8.1893 ......

III - 3 (II - 1 - 3)

1. Violetta Schrotz *12.6.1895 Praha, † 3.11.1990 Graz
x . . 1936 Seckau (Štýrsko), Josef Windisch *8.2.1895 ......, † 13.3.1963 ......, dipl. Ing.
SP

2. Walther Schrotz *12.8.1896 Praha, † . . 19.. ......
SP

3. Günther Schrotz *26.6.1898 Praha, † . . 1980 Graz
x . . 19.. ......, Inge Krones *26.5.1906 ......, † 8.11.1985 ...... (dcera ...... K. a ......)
SP

III - 4 (III - 2 - 6)

1. Hildegard (Hilda) von Kuczera *17.12.1895 Šumperk, † . . ...... ......
SP

2. Beno von Kuczera *16.4.1898 Olomouc, † 10.10.1898 ......

3. Theodora (Thea) von Kuczera *27.8.1901 Olomouc, † . . 19.. ......
x . . 19.. ......, Walter Schidlo *. . ...... ......, † . . 19.. ......
Děti, generace IV - 2

4. Alfons von Kuczera *. . 19.. ......, † . . ...... ......
SP

III - 5 (II - 2 - 1)


1. Wanda Pia Olga Ernestine Mathilde sv. p. Eliatschek von Siebenburg *14.9.1892 Fünfkirchen, † 11.5.1977 Graz
x . . 1916 ......, Adalbert Buchberger *. . 18.. ......, † . . 19.. ......, Dr. Ing.
Děti, generace IV - 3


III - 6 (II - 2 - 2)

1. August Josef Maggi *7..5.1885 Fünfkirchen, † 3.8.1973 Wien, vrchní inspektor drah
x . . 19.. ......, Auguste Josefine Nikel *14.9.1897 Hranice na Moravě, † 14.3.1962 Wien (dcera ...... M. a ......)
Děti, generace IV - 4

2. Erwin Maggi *29.8.1886 Fünfkirchen, † 23.7.1908 Pola, námořní kadet
SP


III - 7 (II - 2 - 3)

1. Elisabeth Gertrude Kloberg *28.3.1900 Leipzig, † .4.1978 ......
x 20.5.1926 ......, Richard Walther *. . 18.. ......, † . . 1932 ......, chemik
SP

2. Theodora Helene Kloberg *17.10.1901 Leipzig, † 8.1994 Berchtesgaden, učitelka
x . . 19.. ......, Ottomar Jänichen-Dederstedt *. . ...... ......, . . 19.. Berchtesgaden, ekonom
SP

3. Anneliese Elfriede Kloberg *19.11.1907 Leipzig, učitelka sportu a biologie
x 14.7.1936 Leipzig, Hartwig Schmidt *17.3.1907 Stollberg, † 27.4.1978 Hannover, chirurg
Děti, generace IV - 5

III - 8 (II - 3 - 1)

1. Alfons *. . 19.. ......


III - 9 (II - 3 - 3)

1. Maddalena (Lena) Liebert *1.12.1899 Klagenfurt, † 16.9.1955 Meran
x . . 19.. ......, Livio Biscuola *9.11.1893 Padua, † 13.10.1974 Meran, generál italské armády
Děti, generace IV - 6


III - 10 (II - 3 - 4)

1. Valerian Nagy von Szent-Király *. . 19.. ......, † . . po 1953 ......

2. Aurel Nagy von Szent-Király *. . 19.. ......, † . . po 1953 ......


III - 11 (II - 3 - 5)

1. Elisabeth *13.12.1918 Klagenfurt, † 29.11.1995 Braunau
x 16.1.1943 Heerlen, Helmut Ferdinand Kinz *1.12.1915 Braunau, † 19.10.1985 Braunau
Děti, generace IV - 7


III - 12 (II - 5 - 1)


1. Judithmarie (Udi) *27.9.1919 Klagenfurt, Dr., profesorka biologie a teologie

2. Maria Magdalena (Magda) *13.6.1921 Klagenfurt, † . . 2007 ......, ředitelka školy


IV - 1 (III - 2 - 1)

1. Wilhelmine Binder von Hohenstreben (Wilma) *31.2.1920 ......, MUDr., zdravotní rada, praktická lékařka
SP


IV - 2 (III - 4 - 3)

1. Hubert Schidlo *. . 19.. ......

2. Elli Schidlo *. . 19.. ......


IV - 3 (III - 5 - 1)

1. Adalbert Buchberger - Eliatschek *30.5.1918 Schwanberg, MUDr.
SP

2. Gerhard Oskar Buchberger - Eliatschek *. . 19.. ......, plukovník
1.x 1.12.1942 Graz, Erika Klar *. . 19.. ...... (dcera Ernsta K. a Grete von Hohenbalken)
2.x .. 19.. ......, ......
Děti, generace V - 1


IV - 4 (III - 6 - 1)

1. Elisabeth Maggi *23.7.1919 Landeck (Tyrolsko), úřednice spolkové komory
x . . 19.. ......, Herbert Otto Auer *2.6.1914 Stuttgart, † 2.7.1993 Stuttgart, obchodník
Děti, generace V - 2

2. Gertraud Maggi *18.2.1921 Landeck, † 5.1.1993 Wien, učitelka
x .9.1942 Bischofshofen, Josef Lanio *2.6.1916 Höchst, † .10.1944 ...... - padl
SP


IV - 5 (III - 7 - 3)

1. Jürgen Schmidt *8.11.1938 Berlin, hudebník
x 28.11.1975 Winterthur, Harriet Heider *22.11.1942 ...... (dcera ...... a ......)
Děti, generace V - 3


2. Ulrich Ulli Schmidt *19.4.1940 Berlin, †+ 6.4.1946 Stolzalpe (Štýrsko)

3. Ingrid Ilse Schmidt *1.6.1943 Spittal a.d. Drau, architektka
x . . 1975 München, Hans Beller *25.12.1946 ......
Děti, generace V - 4

4. Dorothee Gisela Martha Schmidt *19.12.1948 Goslar, učitelka


IV - 6 (III - 9 - 1)

1. Livia Biscuola *23.8.1925 Meran
x . . 19.. ......, Mario Martin *16.6.1926 Pola, vrchní státní návladní
Děti, generace V - 5

2. Isabella Biscuola *5.5.1929 ......
x . . 19.. ......, Bernhard Rudek *. . 1926 ......, † 28.1.1978 ......
Děti, generace V - 6


3. Rolando Biscuola *7.8.1934 ......
x . . 19.. ......, Angelica ...... *. . 19.. ...... (dcera ...... a ......)
Děti, generace V - 7


4. Luigi Biscuola *18.11.1936 ......
x . . 19.. ......, Sandra Michelotti *. . 19.. ...... (dcera ...... M. a ......)
Děti, generace V - 8


IV - 7 (III - 11 - 1)

1. Ursel (Ursl) Karoline Brigitte Kinz *30.4.1944 Klagenfurt
x 20.5.1944 Salzburg, Thomas Michael Henning Böhner, Dipl. Ing. *. . 19.. ......
Děti, generace V - 9

2. Rudolf Heinz Heribert Kinz *16.10.1945 Klagenfurt
1.x . . 19.. Braunau, Ingrid Dirr
2.x 20.6.1981 Gurk, Michaela Klimbacher *26.6.1954 ...... (dcera ...... a ......)
Děti, generace V - 10


3. Peter Kinz *21.2.1951 Braunau


V - 1 (IV - 3 - 2)

1. Dcera

2. Dcera


V - 2 (IV - 4 - 1)

1. Brigitte Renate Auer *30.4.1940 Salzburg, úřednice
x . . 19.. ......, Anton Stefan Zelezny *30.5.1939 Wien, úředník
Děti, generace VI - 1


V - 3 (IV - 5 - 1)

1. Erwin Schmidt *5.8.1976 Winterthur, † 13.9.1989 ......


V - 4 (IV - 5 - 3)

1. Paul Beller *26.11.1975 München, hudebník


V - 5 (IV - 6 - 1)

1.
Federico Martin *2.9.1952 Meran, univ. prof., MUDr., chirurg, primář - Bozen
x . . 19.. ......, Rosemarie Erb *16.3.1958 Meran (dcera ...... E. a ......)
Děti, generace VI - 2


2.
Massimo Martin *24.3.1954 Meran, † 2.9.1990 Pavia
x . . 19.. ......, Carmen Martini *21.4.1957 Savona, † . . 2005 (dcera ...... M. a ......)


3. Pietro Maurizio (Moritz) Martin *15.9.1958 Meran, † 8.1.2000 Meran


4. Isabella Martin *21.4.1961 Meran, soudkyně - Bozen
x . . 19.. ......, Otto Cologna *22.12.1959 Bozen
Děti, generace VI - 3(V - 5 - 4)


V - 6 (IV - 6 - 2)

1.
Robert Rudek *28.6.1958 ......, návladní - Milano
x . . 19.. ......, Piera Martini *10.7.1960 ...... (dcera ...... M. a ......)
Děti, generace VI - 4


2.
Peter Rudek *15.12.1962 ......, Dr., Ing.
x . . 19.. ......, Stefania Cirillo *25.12.1969 ...... (dcera ...... C. a ......)


V - 7 (IV - 6 - 3)

1.
Barbara Biscuola *17.5.1966 ......
x . . 19.. ......, Sergio Radaelli *. . 19.. ......
Děti, generace VI - 5


2.
Renato Biscuola *3.6.1968 ......
x . . 19.. ......, Michaela ...... (dcera ...... a ......)


V - 8 (IV - 6 - 4)

1.
Rolando Biscuola *21.9.1964 Meran, kytarista

2. Giuly Biscuola *3.6.1970 ......


V - 9 (IV - 7 - 1)

1. Florian Markus Böhner *28.12.1975 München

2. Julia Christine Böhner *16.3.1978 München


V - 10 (IV - 7 - 2)

1. Bärbel Kinz *21.8.1967 Braunau

x . . 19.. Braunau, Ernst Baumann
Děti, generace VI - 6

2. Gudrun Kinz *26.9.1969 Braunau
Děti, generace VI - 7

3. Gerhild Kinz *23.5.1983 ......

4. Sabine Kinz *9.9.1985 ......


VI - 1 (V - 2 - 1)

1. Katharina Zelezny *23.12.1976 Wien


VI - 2 (V - 5 - 1)

1.
Hannes Martin *16.11.1984 Martim

2. Sebastian Martin *23.9.1990 Meran


VI - 3 (V - 5 - 4)

1.
Mathias Cologna *15.8.1992 Bozen

2. Viktoria Cologna *15.8.1992 Bozen

VI - 4 (V - 6 - 1)

1.
Martha Rudek *10.4.1998 ......

VI - 5 (V - 7 - 1)

1.
Daniele Radaelli *. . ...... ......

VI - 6 (V - 10 - 1)

1. Christoph Baumann *28.4.1994 Braunau

2. Daniel Baumann *31.10.1995 Braunau

3. Anja Baumann *5.2.2001 ......


VI - 7 (V - 10 - 2)

1. Alexandra Kinz *3.2.2000 ......


Použité zkratky a symboly :
c. k. kom. - c. a k. komoří
c. k. taj. r. - c. a k. tajný rada
hr. - hrabě / hraběnka
HK - dáma řádu Hvězdového kříže
kn. - kníže / kněžna
sv. p. - svobodný pán / svobodná paní
z. - zámek
ZR - rytíř řádu Zlatého rouna
x - sňatek
* - narozen / narozena
† - zemřel / zemřela

UPŘESŇUJÍCÍ ODKAZY

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.kunin.cz
Typ záznamu: Osobnost
AKTUALIZACE: Jana Sigmundová (Správa zámku Kunín) org. 159, 13.03.2009 v 14:07 hodin