Chalupy Na Rališce [ Chata, chalupa ]

Nabízíme kvalitní ubytování v krásné přírodě nad přehradou, lokalita Horní Bečva, Rališka.

Jedná se o soubor šesti samostatně stojících chalup a jedné provozní budovy, kde jsou k dispozici pro ubytování ještě dva apartmány. Poloha je vhodná pro celoroční rekreaci. V zimě je v dosahu pěšky cca 100 m lyžařský areál Rališka se sedačkovou lanovou dráhou, v létě v blízkosti přehrada .
Jedna chata je také bezbariérová, vhodná pro pobyt s tělesně postiženými osobami.
Dále se v areálu nachází relaxační centrum s vířivkou a saunou, úschovna lyží - kol, hřiště, ohniště, venkovní posezení, houpačka.
Celý areál je dobře dostupný i v zimě, s příjezdem po asfaltové cestě. Parkování je možno přímo u objektu.

Chalupy-vybavení:
V přízemí se nachází kuchyňka pro přípravu vlastních jídel (sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice), koupelna s WC a sprchovým koutem, obývací pokoj s TV-SAT, v podkroví jsou dvě samostatné ložnice se třemi lůžky. Na každé chalupě je možnost připojení k internetu. Pro stálé vytápění (zejména v zimním období) a ohřev teplé vody je v každém objektu samostatný plynový kotel. Všechny chalupy mají k dispozici také krbová kamna, která je možné využít pro přitápění dřevem. Maximální kapacita jedné chalupy je 8 osob (6 pevných lůžek + 2 přistýlky).

Apartmány-vybavení:
Ubytování je také možné ve dvou dvoulůžkových apartmánech, každý se dvěma přistýlkami, které se nachází v prvním patře provozní budovy. Je složen ze dvou pokojů - obývací pokoj + ložnice. Kuchyňka je společná pro oba apartmány a je stejně vybavena jako v chalupách.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Chalupy Na Rališce
Rališka, č.0595
756 57 Horní Bečva
Česko (CZ)
tel: (+420) 724 227 546

UMÍSTĚNÍ

Typ záznamu: Chata, chalupa
AKTUALIZACE: uživatel č. 358 org. 150, 29.07.2015 v 09:32 hodin