Rekreační středisko RETASO (Tatra Kopřivnice) [ Rekreační areál nebo středisko ]

RETASO - rekreační táborové středisko odborů a kemping, ležící v horském údolí Rožnovské Bečvy mezi Prostřední Bečvou a Horní Bečvou, naproti hotelu "Zavadilka" vám nabízí své služby.

V hotelu a chatkách dvou kategorií máme ubytovací kapacitu celkem 180 lůžek (včetně přistýlek). V hotelu jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje (celkem 60 lůžek).

Velmi oblíbené jsou chatky I. kategorie - v každé z pěti chatek je 16 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, přičemž v každém pokoji je WC a sprcha. Dále máme 5 chatek II. kategorie - v každé z nich je celkem 14 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V každé chatce této kategorie jsou WC a sprcha.Díky příjemnému prostředí, výborným službám a mírným cenám si RETASO velmi oblíbili jak domácí, tak zahraniční turisté, kteří sem přicházejí strávit letní či zimní dovolenou, nebo jen víkend. Středisko je ideálním místem pro turistiku, lyžování a rodinné výlety.

Kromě toho zde lze pořádat semináře, kurzy, svatby a jiné společenské oslavy. Místo je mimořádně vhodné pro letní školní výlety, školy v přírodě a zimní lyžařské kurzy, neboť v okruhu 5 kilometrů je 11 lyžařských vleků, z nichž některé mají večerní osvětlení.

V jídelně si můžete pochutnat na jídlech české i mezinárodní kuchyně. V táboře je řada sportovišť, nedaleko jsou tenisové kurty, jízdárna a plavecký bazén
kapacita lůžek objektu 180 LETNÍ orientační cena lůžko/noc 200 od(Další informace)

KONTAKTNÍ ADRESA:

Rekreační středisko Retaso
Ludmila Kubošová
Horní Bečva 0240
756 57 Horní Bečva
Česko (CZ)
tel: (+420) 571 643 355
fax: (+420) 571 643 355

UMÍSTĚNÍ

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
DALŠÍ INFORMACE: http://web.iol.cz/retaso/
AKTUALIZACE: uživatel č. 1229 org. 150, 18.09.2008 v 15:38 hodin