CK DAKOL

Cestovní kancelář DAKOL za dobu své existence získala důvěru mnoha klientů.
Po úvodních desítkách klientů v první sezóně k dnešním počtům v řádově tisících klientů. Vaší důvěry si velice vážíme a přesvedčíme Vás o tom, že náš čas a energie patří Vám.

Veříme, že si vyberete zájezd, který pro Vás bude inspirací při plánování Vaší dovolené a najdete v něm to, co právě hledáte.Přejeme Vám příjemnou dovolenou, plnou slunce, nevšedních zážitků a dobré nálady.


Autobusová přeprava

Pro Vaše pohodlí a bezpečí jsme zajistili dopravu zahraničními autobusy s klimatizací. Přesné časy odjezdů a návratů autobusů budou uvedeny v cestovních dokladech. CK Dakol, s.r.o. si vyhrazuje právo změny těchto údajů. Po dohodě s CK lze zajistit i jiné nástupní místo, je-li po trase a využije-li ho více než 8 klientů. Možnost nástupu mimo uvedená nástupní místa lze uskutečnit pro skupinu s min. počtem osob 25. Toto je nutno projednat v CK.

Vzhledem k časové návaznosti odjezdů z jednotlivých míst prosíme účastníky zájezdů, aby byli připraveni na příslušném místě 15 minut před plánovaným odjezdem.

Autobusy jsou nekuřácké. Z bezpečnostních důvodů nemohou sedět děti do 12 let na předních sedadlech. Své místo musí mít každá osoba i dítě. Během cesty pravidelně po 3-4 hodinách následují pauzy na vytipovaných odpočívadlech s WC. Během zastávek podávají řidiči za poplatek teplé a studené nápoje. Počet zavazadel je z důvodu kvality a bezpečnosti dopravy a pohodlí klientů omezen na 1 zavazadlo do 15 kg/osobu do úložného prostoru a 1 příruční zavazadlo/osobu do autobusu


Individuální přeprava

Naše klienty, kteří se rozhodnout jet na dovolenou vlastním vozem vybavíme itinerářem cesty.Pro plánování cesty je nutno brát v úvahu, že ubytovat se je možné až v odpoledních hodinách a při odjezdu je třeba uvolnit pokoje dopoledne.


Cestovní pojištění

Všechny naše zájezdy jsou pojištěny. Pojištění zahrnuje léčebné výlohy, převoz, repatriaci, zubní ošetření, asistenční služby, ztráta dokladů, smrt úrazem, storno zájezdu.


Pojištění proti úpadku

Naše cestovní kancelář má také samozřejmě sjednáno zákonné pojištění proti úpadku u pojišťovny Generali, doklad o tomto pojištění obdrží každý účastník zájezdu.

KONTAKTNÍ ADRESA:

CK DAKOL
Univerzitní náměstí 1935/79
733 01 Karviná
Česko (CZ)
tel: (+420) 596 323 485
fax: (+420) 596 323 486

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.CK-DAKOL.cz
Typ záznamu: Cestovní kancelář
AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 56, 29.07.2004 v 11:12 hodin