Chata Kozubová

Ubytování
Kapacita chaty ve dvoulůžkových pokojích (+přistýlky) s kompletním sociálním zařízením na každém pokoji je až 60 ubytovaných hostů.

Stravování
Ubytovaní hosté mohou zvolit stravování buď formou polopenze nebo plné penze, která je podávána v restauraci chaty. Běžní návštěvnící chaty mají k dispozici bohatý jídelníček

Kulturní a sportovní vyžití:
Součástí rekreačního střediska je stylová restaurace, klubovna, sauna. V letních měsících lze k příjemnému posezení využít venkovní posezení s ohništěm.

Okolí chaty nabízí nepřeberné množství sportovního vyžití. Je zde mnoho turistických tras pro pěší a běžkaře. V okolí chaty jsou dvě kvalitní sjezdovky. Dále si můžete zahrát kuželky, stolní tenis a absolvovat projížďky na koni.

Lyžařské terény
V bezprostřední blízkosti chaty Kozubová jsou v provozu do konce dubna (záleží na sněhových podmínkách) dva lyžařské vleky. V zimním období lze absolvovat všechny turistické trasy na běžkách. Náročnost odpovídá průměrnému lyžaři. Vždy nutno vzít v úvahu stávající povětrnostní podmínky, které se mohou velice rychle změnit.

Cyklistické trasy
Všechny turistické trasy jsou vhodné pro cykloturistiku na horských kolech. Pouze trasa z chaty Kozubová - modrá - do Hrádkové - Košařisk není vhodná pro velice příkrou část na západním úbočí Kozubové. K cykloturistice lze využít všechny neznačené cesty v okolí Kozubové, včetně cest vedoucí do osad pod Kozubovou - Dolní Lomné, Košařiska, Milíkov. Neznačená běžkařská trasa okolo Kozubové je vhodná pro horská kola.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Chata Kozubová
Milíkov 28
739 81 Milíkov
Česko (CZ)
tel: (+420) 558 330 050

UPŘESŇUJÍCÍ ODKAZY

LOKALIZACE

NADMOŘSKÁ VÝŠKA: 976.00 m
DALŠÍ INFORMACE: http://obecmilikov.cz
Typ záznamu: Chata, chalupa
AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) org. 56, 10.03.2010 v 12:05 hodin