Homepage

PONDĚLNÍ GLOSY 25.06.2018

Miroslava Macka

Čechům je problém se zavděčit! Namísto toho, aby se radovali, že mohou bez vstupného shlédnout něco takového, jako je Taťána Malá v roli ministryně spravedlnosti, tak si stěžují!
Vox populi k tomu dodává:
Teď už nás může překvapit jen sdělení, že Faltýnek otěhotněl…
A Petr Pauczyński:
Babiš v ČT o Taťáně Malé: "Dělal jsem s ní hodně kampaní. Ona se teď bude učit, určitě nebude vystupovat ve stylu „všechno umím, všechno znám“. A bude dobře, když toho nebude moc komentovat."
Její vůdce nám tímto sdělil, že je úplně blbá.

K tomu Jan Jetmar:
Taťána Malá je bílý pes. Je součástí řešení vládní krize nazvané: "jak se zbavit Pocheho".
Bílý pes se v reklamě říká tomu, kdy se udělá v reklamním spotu záměrná chyba, které si klient na první pohled všimne (nechá se ve třetím plánu přejít bílý pes) a po odhalení této záměrné chyby už klient nehledí na zbytek spotu. Vymění se jeden záběr za připravený nový záběr a všichni jsou spokojeni.
Babiš zamával ČSSD před očima totálně nepřijatelnou paní Malou. Socani teď, když jim shodil Pocheho, budou křičet na Babiše, že pokud vypadne z vlády Poche, musí vypadnout i Malá. Malá vypadne, dostane to místo ní Tejc, který to měl stejně původně dostat, Poche bude pryč, Malá bude pryč a všichni budou spokojení. Malá splní roli bílého psa.

Zakázky za víc jak půl miliardy korun získala na ministerstvu obrany malá pražská společnost s ručením omezeným Glomex MS, která patří podnikateli Štěpánu Odvodymu. Dostala se například k obří zakázce na opravu letounů Airbus, aniž by ale vlastnila opravárenské haly. Pracuje v ní bývalý zaměstnanec ministerstva obrany, který se v minulosti podílel na uzavření několika smluv s Glomexem.
Už slyším ty řeči o korupci! Copak nevěříte na náhodu?

Pro případ, že by se Babiš stal někdy v budoucnu českým prezidentem, vymyslel mu již český lid heslo na prezidentskou standartu: Poctivou prací k miliardám.

V lednu 2016, tedy před dvěma a půl lety vyšla následující zpráva:
„Pokud se Kremlu nepodaří rychle se zbavit západních sankcí, je země za 18 měsíců na dně,“ říká Bill, zakladatel investiční společnosti Hermitage Capital Management.
Pak svěřte tak zkušenému investorovi peníze!

V blízkosti Eiffelovy věže, největší dominanty francouzského hlavního města Paříže, začala minulý čtvrtek výstavba tři metry vysoké neprůstřelné stěny. Projekt, který vyjde v přepočtu na téměř 800 miliónů korun, má zvýšit bezpečnost před potenciálními teroristickými útoky.
Dodávám s tím, že prevence je vždy účinnější než therapie: dovedete si představit, kolik za ty peníze mohlo být nábojů?
Ještě levnější řešení by ovšem bylo, kdyby Eiffelovku obstoupili ti „semknutí“ politikové.

Čeština je jazyk vtipný:
Ona: Jsem fotografka, spisovatelka, modelka na Instagramu a videobloggerka.
On: Já taky umím úplné hovno…

Fotografie a jiné (nepolitické) texty Miroslava Macka zveřejňuje www.macekvbotach.cz

DALŠÍ INFORMACE: MACEK Miroslav (1944)

 
Zveřejněno 25.06.2018

Copyright 2000-2018 © ViditelnyMacek.cz